Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Poprzez nowe łączenia i Juwenalia roszady taborowe dotknęły także linię 242
wysłane przez
mrstahuu
1
Warto wspomnieć, że w opisie zamówienia w przetargu na obsługę linii widnieje zapis o zakazie obsługi 244 taborem przegubowym.
Może warto wreszcie zacząć wlepiać PKSowi kary umowne. To co oni wyprawiają, to jest dramat. Ostatnio w 221 miałem „przyjemność” jechać z kierowcą, który kierował boso, mało tego lewą nogą. I to wszystko za najwyższą stawkę za wozokilometr. A zajezdnie miejskie klepią biedę.
maventplan.pl
Post został wyedytowany przez autora.
