Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Poprzez nowe łączenia i Juwenalia roszady taborowe dotknęły także linię 242
wysłane przez
solariadi1
0
Może warto wreszcie zacząć wlepiać PKSowi kary umowne. To co oni wyprawiają, to jest dramat. Ostatnio w 221 miałem „przyjemność” jechać z kierowcą, który kierował boso, mało tego lewą nogą. I to wszystko za najwyższą stawkę za wozokilometr. A zajezdnie miejskie klepią biedę.
Ciekawe jakie są warunki zatrudnienia tych wszystkich obcokrajowców... Skoro robi się takie rzeczy, to ciekawe czy to nie jest taka sama sytuacja jaką ostatnio mogliśmy obserwować na Śląsku?
Pixel Serwis Bydgoszcz. Nowoczesne Technologie w Podróży....
