Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Nowe przystanki na Nehringa
wysłane przez
lukaszenko
16
Oczywiście po raz kolejny czas przejazdu taki sam i zerowy czas przejazdu. Czy tam ktoś w ogóle myśli logicznie? Autobus ma być na dwóch przystankach na raz? Jak kuleczki się nie zderzają to czas iść do lekarza albo co najmniej zejść ze stanowiska.