Forum

Nowe przystanki na Nehringa

8 czerwca (dla komunikacji nocnej od nocy 8/9 czerwca) wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu linii 58, 59 i 524.

wysłane przez Lisek1407 3

lukaszenko napisał(a):
Oczywiście po raz kolejny czas przejazdu taki sam i zerowy czas przejazdu. Czy tam ktoś w ogóle myśli logicznie? Autobus ma być na dwóch przystankach na raz? Jak kuleczki się nie zderzają to czas iść do lekarza albo co najmniej zejść ze stanowiska.

A zdajesz sobie sprawę, że te nowe przystanki są jakieś 300 metrów od siebie?

"Siatka komunikacji nocnej w tym mieście przestarzała jak tabor Tramwajów Szczecińskich"
nowy Nowe przystanki na Nehringa · 1 tydzień temu · lukaszenko
nowy Re: Nowe przystanki na Nehringa · 1 tydzień temu · Lisek1407
nowy Re: Nowe przystanki na Nehringa · 1 tydzień temu · Mareczek
nowy Re: Nowe przystanki na Nehringa · 1 tydzień temu · konZ!xx
nowy Re: Nowe przystanki na Nehringa · 1 tydzień temu · Mareczek
nowy Re: Nowe przystanki na Nehringa · 1 tydzień temu · Linia 241