Forum
Możliwość pisania na forum dostępna jest tylko dla zalogowanych użytkowników.
Na „dwójce” bardzo wyjątkowo
Z powodu wizyty delegacji rządowej przez kilkadziesiąt minut około południa we wtorek (2 czerwca) wagon Moderus Gamma LF 12 AC BD 642 pojawił się w obsłudze linii 2, w wersji skróconej do Basenu Górniczego.
wysłane przez
z@kręcony17
−3
Trzeba było dopisać że tylko do Basenu Górniczego dojechał i tam nastąpiła wymiana na wóz KT4(x2) ponieważ Gamma na tor 2ki na Turkusowej nie wjedzie.