Forum

Na „dwójce” bardzo wyjątkowo

Z powodu wizyty delegacji rządowej przez kilkadziesiąt minut około południa we wtorek (2 czerwca) wagon Moderus Gamma LF 12 AC BD 642 pojawił się w obsłudze linii 2, w wersji skróconej do Basenu Górniczego.

wysłane przez z@kręcony17 −3

Trzeba było dopisać że tylko do Basenu Górniczego dojechał i tam nastąpiła wymiana na wóz KT4(x2) ponieważ Gamma na tor 2ki na Turkusowej nie wjedzie.
1
nowy Na „dwójce” bardzo wyjątkowo · 1 tydzień temu · z@kręcony17