Forum

Pływające "delfiny" zbliżają się do pętli "Gumieńce"

zdjęcie
Pływające "delfiny" zbliżają się do pętli "Gumieńce"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Mam małą uwagę odnośnie oceniania zdjęć. Z tego co widzę, od pewnego czasu (m.in. w przypadku Maria) oceny są okrutnie niskie, oscylujące w granicach trójki, a czasem nawet niższe. Nie interesuje mnie w tym momencie fakt, że wyrażam subiektywną opinię (wszak każda ocena jest subiektywna), ale na pewno nie jest kłamstwem to, że chociażby to zdjęcie i większość tego autora, to zdjęcia ostre, dobre kolorystycznie i nie robione "na odpierdziel" jak mnóstwo innych jakie tu trafiały.

JA na miejscu autora kompletnie bym stracił z czasem motywację do wrzucania tutaj zdjęć, bo całe to jego latanie z aparatem po mieście i uwiecznianie czasem ważnych dla życia komunikacyjnego Szczecina momentów, jest równane z ziemią przez absurdalne oceny jakichś funkcjonujących na tym forum zawistnych troli.

Zatem zwracam się w tym momencie m.in. do osób, które odpowiadają za prowadzenie strony: jeśli doceniacie wkład autora w rozwój galerii, to zróbcie coś z tym, jak widać, niezbyt zdrowym systemem. Bo ja osobiście od wielu miesięcy wchodzę na Komis głównie po to, by oglądać zdjęcia tego autora. I byłoby fajnie, gdyby się to nie zmieniło.