Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

Tabor - odsłona 1

Marcin Stefanowicz,

dodane przez Phobos

Po długich pracach mam przyjemność zaprezentować Księgę taborową w Serwisie KOMIS. Narazie wersja beta.
Póki co, nie wszystko jest do końca sprawne, nie wyszystko jest tak jak być powinno. Po pierwsze - w tej chwili w bazie danych znajdują się informacje o 405 wagonach tramwajowych. Są to wszystkie istniejące wagony oraz część nieistniejących (np. skasowane GT6, 102Na czy 105N). Informacje nt. nieistniejących wagonów oraz dostęp do szczegółwych informacji możliwy jest wyłącznie po zalogowaniu się.

Oczywiście nie wszystkie dane są poprawne. Błędów starałem się unikać, ale czasem jest to niemożliwe. Czasami również trzeba było nieco nagiąć rzeczywistość, aby można ją było przedstawić w formie elektronicznej.

Podstawowa lista taboru dostępna jest z menu głównego, a przeglądając encyklopedię możemy ujrzeć listę istniejących wagonów danego typu. W przyszłość Księga zostanie rozszerzona o informacje o autobusach oraz kolejnych nieistniejących tramwajach. Wszyscy, który chcieliby pomóc w rozwoju Księgi (np. poprzez opisywanie konkretnych wagonów, autobusów, zbieranie informacji, itp.) jak zwykle proszeni są o kontakt. Komentarze i sugestie wyrażać można również na naszym forum.

Podziękowania dla Olafa Skrzymowskiego oraz Tomasza Igielskiego, bez pomocy których powstanie Księgi nie byłoby możliwe.

brak komentarzy