Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Radomska nieprzejezdna

za ZDiTM,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

W związku z przebudową wiaduktu kolejowego nad ul. Południową, od dnia 5 kwietnia 2005 od godz. 10:00 zamknięty będzie wjazd i wyjazd z ul. Radomskiej w ul. Południową. Spowoduje to zmianę tras linii 61 i 529.
Autobusy linii 61 w obu kierunkach będą kursować według specjalnego rozkładu jazdy objazdem ulicami Cukrową i Autostradą Poznańską (z pominięciem ul. Południowej). Na trasie objazdu będą obowiązywać przystanki: "Cukrowa" i "Ogrodnictwo nż". Czasowemu zawieszeniu ulegają przystanki "Radomska", "Południowa" i "Transocean".

Autobusy linii 529 między przystankami "Reda" i "Bronowicka" w obu kierunkach będą kursować według normalnego rozkładu jazdy na zmienionej trasie z pominięciem ul. Południowej i ul. Radomskiej. Od przystanku "Reda" autobus pojedzie ul. Cukrową (przystanek "Płocka"), zawróci na pętli "Cukrowa" (dla linii 60 i 61 Bis), po czym wróci ul. Cukrową (ponownie zatrzymując się na przystanku "Płocka") i dalej pojedzie ul. Krakowską na zwykłej trasie. Tymczasowo nieczynne będą przystanki "Rondo", "Południowa" i "Radomska".

brak komentarzy