Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

Nowości na stronie

Marcin Stefanowicz,

dodane przez Phobos; zmodyfikowane

Naszym serwisem w ciągu ostatniego tygodnia wstrząsnęło kilka nowości...
Pierwszą nowością stała się udoskonalona forma Encyklopedii. Wszystkie hasła zostały podzielone na kategorie, których w tej chwili jest 5. Każda zawiera listę haseł, przy czym hasła nowe lub zaktualizowane są wyróżniane. Oczywiście alfabetyczna lista haseł również jest dostępna po wybraniu odpowiedniego linku. Aby ułatwić nawigację pomiędzy poszczególnymi hasłami, zostały one ułożone w kolejności, a linki do poprzedniego oraz następnego hasła umieściliśmy na górze strony.

Na forum znalazła się dawno oczekiwana możliwość zapamiętania daty wizyty dla poszczególnych wątków. Oznacza to koniec z przeszukiwaniem całego drzewa wypowiedzi w poszukiwaniu nas interesującej. Dla leniwych zostawiliśmy możliwość oznaczenia jako przeczytanych wszystkich wątków. Dodatkowo daty wysłania ostatnich postów na forum prezentowane są w sposób bardziej przyjazny dla oka.

Ruszył nasz kanał RSS. Dzięki niemu można na bieżąco śledzić, czy nie pojawiła się nowa informacja na stronie, bez konieczności odświeżania okna przeglądarki, czy choćby jej otwierania. Aby przeglądać nasze nagłówki w RSS wystarczy dodać nasz kanał do zakładek (w przeglądarkach Mozilla oraz Firefox) lub ściągnąć dowolny czytnik RSS, jeśli używamy przeglądarki Internet Explorer. Kanały RSS obsługuje również przeglądarka Opera.

Jeśli zapoznaliście się już z nowymi możliwościami Encyklopedii, Forum oraz RSS - możecie przyłączyć się do nas, informując nas o wszystkim, co uważacie za stosowne. Jeśli nie możesz sam dodać informacji do naszego serwisu lub nie jesteś nawet zarejestrowanym użytkownikiem - za pomocą newsroomu możesz poinformować nas o ciekawostkach, które umknęły naszej uwadze. Nowy system gwarantuje, że twoją informacje przeczyta administrator, gdy tylko wejdzie na stronę. Wtedy również zdecyduje o wykorzystaniu tej informacji.

Mamy nadzieję, że te oraz inne nowości na stronie, jakie planujemy na najbliższe dni, spotkają się z Waszym życzliwym przyjęciem.

brak komentarzy