Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Wały inaczej zamknięte

torwid,

dodane przez torwid; zmodyfikowane

Szczecinian po raz kolejny czeka zamknięcie Wałów Chrobrego. Tym razem nie chodzi jednak o wstrzymanie ruchu w ul. Jana z Kolna, ani objazdy na linii 6. Przynajmniej w pierwszej połowie tygodnia.
Jak informuje ZDiTM, na wniosek Zachodniopomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie od 7 czerwca 2005 od godziny 21:00 do 10 czerwca 2005 do godziny 7:00 zostanie wyłączona z ruchu ul. Wały Chrobrego na odcinku od Wawelskiej do ul. Zygmunta Starego oraz Szczerbcowa od ul. Wały Chrobrego do ul. Jarowita.

Autobusy linii 70 kursowały będą zmienioną trasą:
  • w kierunku UM od Dworca Głównego ulicami Jana z Kolna - Admiralską - Wawelską - Jarowita - Szczerbcową do Starzyńskiego i dalej swoją trasą według normalnego rozkładu jazdy. Przystanek "Urząd Wojewódzki" czasowo zostanie przeniesiony na ul. Jarowita przed skrzyżowaniem z ul. Szczerbcową.
  • w kierunku Dworca Głównego od ul. Starzyńskiego ul. Szczerbcową - Jarowita - Zygmunta Starego do Wałów Chrobrego i dalej swoją trasą według normalnego rozkładu jazdy. Przystanek "Teatr Współczesny" czasowo zostanie przeniesiony na ul. Jarowita pomiędzy ul. Szczerbcową a Zygmunta Starego.

    A ponieważ w nadchodzący weekend będą się odbywały Dni Morza, więc od czwartku, a najpóźniej od piątku, można się spodziewać kolejnych utrudnień.

    źródło: za ZDiTM

  • brak komentarzy