W piątek, 10 czerwca o godzinie 18:00 do poniedziału godziny 5:00 wstrzymany zostanie ruch tramwajowy na ulicy Jana z Kolna. Linia 6 skierowana zostanie na zwyczajowy objazd ulicami Wyszyńskiego, Matejki i Malczewskiego.
Objazdem przez Trasę Zamkową, Matejki i Dubois pojadą również autobusy linii
526.
W nocy z soboty na niedzielę niektóre linie tramwajowe oraz autobusowe wykonają dodatkowe kursy, aby ułatwić mieszkańcom miasta powrót z imprezy.
Linia 3z Pomorzan: 22:50, 0:00, 0:30, 1:30, 2:00, 2:30
z Lasu Arkońskiego: 23:10, 23:40, 0:50, 1:20, 2:30 (do Zajezdni Pogodno), 2:58 (do Zajezdni Pogodno)
Linia 6
z Pomorzan: 0:15, 0:45, 1:45, 2:15
z Gocławia: 22:55, 23:30, 1:00, 1:30, 2:30 (do Zajezdni Golęcin), 3:00 (do Zajezdni Golęcin)
Linia 7
z Krzekowa: 23:00, 23:30, 0:20, 0:50, 1:40, 2:10, 2:50 (do Zajezdni Pogodno)
z Basen Górniczy: 23:40, 0:10, 1:00, 1:30, 2:20, 2:40 (do Zajezdni Pogodno)
Linia 8
z Gumieńce: 22:55, 23:45, 0:55, 1:25, 1:55, 2:25 (do Zajezdni Pogodno)
z Basen Górniczy: 23:02, 23:55, 0:25, 1:25, 1:55, 2:25 (do Zajezdni Pogodno)
Linia 55
z Basenu Górniczego: 0:15, 1:15, 2:20
Linia 56
z Basenu Górniczego: 23:15, 23:45, 0:15, 0:45, 1:30, 2:00, 2:30
Linia 61
z Wyszyńskiego w kierunku Podjuch: 0:10, 0:30, 0:40, 1:40, 2:00, 2:20
Linia 75
z Wyszyńskiego w kierunku Krzekowa: 0:00, 0:20, 0:40, 1:40, 2:00, 2:10
Linia 107
z Placu Rodła: 23:50, 0:00, 0:20, 1:50, 2:10
Linia A
z Wyszyńskiego w kierunku Os. Bukowego: 0:15, 0:25, 2:10, 2:20
z Wyszyńskiego w kierunku Studziennej: 23:25, 23:45, 0:50, 1:00
Linia B
z Wyszyńskiego w kierunku Os. Słonecznego: 0:15, 0:30, 2:10, 2:20
z Wyszyńskiego w kierunku Os. Arkońskiego: 23:10, 23:35, 0:55, 1:10
Linia C (na trasie Plac Rodła - Dąbie Osiedle)
z Placu Rodła: 23:50, 0:35, 1:20, 2:10
źródło: Szczeciński Serwis Samorządowy