Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Objazdy na ostatnią chwilę

za ZDiTM,

dodane przez Phobos

Po raz kolejny Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego "nieco" spóźnił się z opublikowaniem komunikatu dotyczącego zmian w organizacji ruchu.
Od dziś, do zakończenia robót (przewidywany termin zakończenia robót - 20.07.2005 r.) na ulicy Szerokiej, ulica ta zostaje zamknięta.

  • linia 74 kursuje od ulicy Wernyhory ulicami Klonowica, Zawadzkiego, Szafera i dalej swoją trasą (w obu kierunkach) według normalnego rozkładu jazdy.
  • linia 75 kursuje od przystanku "Zawadzkiego Kościół" ulicą Benesza do przystanku "Romera" gdzie autobus będzie oczekiwał do czasu odjazdu w kierunku Dworca Głównego. Na czas zmiany trasy uruchamia się nowe przystanki na ulicach Benesza i Romera.
  • linia 521 kursuje na trasie: Krzekowo – Dworzec Główny częściowo zmieniona trasą według normalnego rozkładu jazdy: w kierunku Dworca Głównego od Krzekowa przez ulice Klonowica, Benesza, Romera do przystanku „Romera” i dalej po stałej trasie.
  • linia 527 kursuje na trasie: Bezrzecze – Dworzec Główny częściowo zmienioną trasą wg normalnego rozkładu jazdy: w kierunku Dworca Głównego od przystanku „Modra” ulicami Romera, Benesza, Klonowica do Krzekowa i dalej po stałej trasie do Dworca Głównego. W kierunku Bezrzecza od przystanku „Krzekowo” ulicami Klonowica, Benesza, Romera do przystanku „Modra” i dalej po stałej trasie do Bezrzecza.

    Na tym jednak nie koniec objazdów. Od godziny 21 dnia 15 lipca (piątek) do godziny 5 rano 17 lipca zamknięta zostaje ulica Jana z Kolna. Tramwaje linii 6 kursuwać będą według zwyczajowego objazdu przez Wyszyńskiego, Matejki oraz Malczewskiego. W dniu 15.07 według dyspozycji Centrali Ruchu, natomiast 16.07 według specjalnego rozkładu jazdy.

    Linia 526 w obie noce kursować będzie Trasą Zamkową, Matejki i Malczewskiego i dalej swoją trasą według normalnego rozkładu jazdy.
  • brak komentarzy