Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin artykuł

Duże zainteresowanie rozkładem jazdy w telefonie komórkowym

mpr, Gazeta Wyborcza,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

Aż 600 nowych użytkowników ściągnęło program MicroBus od ukazania się czwartkowego artykułu w "Gazecie".
O programie MicroBus, czyli rozkładzie jazdy komunikacji miejskiej w Szczecinie, który można ściągnąć na własną komórkę i korzystać z niego bezpłatnie, napisaliśmy w czwartek w artykule "Program zamiast wiersza".

- Od ukazania się tekstu zainteresowanie MicroBusem jest niesamowite - mówi Szymon Nieradka, twórca programu. - Przed ukazaniem się artykułu 1150 osób miało program na swych komórkach. O godz. 13 w piątek liczba pobrań wynosiła już 1732.

Wynika z tego, że w ciągu 30 godzin prawie 600 osób pobrało program. Zainteresowanie programem i jego pochlebne recenzje dają nasi czytelnicy na forum "Gazety":

Ania: Absolutnie kapitalny program :) Miodzio!!! Wspaniałe udogodnienie, po prostu świetny pomysł.

Alan: Świetna sprawa. Nareszcie Szymon zrobił coś mądrego dla tego miasta, bo coraz mniej tu się coś robi.

Marcin: Moje gratulacje! Program jest rewelacyjny! Pozdrawiam serdecznie.

al.: Widziałem, jak takiej aplikacji używali berlińczycy. Z zazdrością myślałem, że byłoby super mieć coś takiego w Szczecinie. A tu proszę, jaka niespodzianka!

Szymon Nieradka powiedział nam, że po artykule w "Gazecie" zgłosili się do niego ludzie z Radomia, którzy chcieliby, aby MicroBusa zastosować w ich mieście.

- Oczywiście nie będzie z tym problemów - zapewnia Szymon. - Udostępnię im wszystkie niezbędne narzędzia i pomogę, by tamtejsze dane wprowadzić do programu. Będzie więc MicroBus radomski, a ja będę miał satysfakcję, że kolejni zadowoleni użytkownicy wgrają go do swoich komórek.

Przypominamy, że program można ściągnąć z adresu wap.microbus.ssn.pl lub www.microbus.ssn.pl.

źródło: Gazeta Wyborcza

brak komentarzy