Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

z kraju artykuł

Toruń: Nagrody za bilety

domi, Gazeta Wyborcza,

dodane przez Jacek

Toruński MZK ma pomysł na ograniczenie kolejek przy okienkach: kto kupi wrześniowy bilet miesięczny przed 20 sierpnia, może liczyć na nagrody.
Na przełomie sierpnia i września przed kasami biletowymi MZK ustawiają się długie kolejki. - Aby ograniczyć tłok, zachęcamy wszystkich zainteresowanych, szczególnie uczniów i studentów, do udziału w naszej promocji - mówi Wojciech Olszewski, rzecznik prasowy przewoźnika. - Każdy, kto przed 20 sierpnia kupi bilet miesięczny, ważny od pierwszego września, weźmie udział w losowaniu nagród. Wystarczy tylko wypełnić kupon i oddać go kasjerce.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni 23 sierpnia. Do wygrania są m.in. gadżety, koszulki, a nawet bilet miesięczny na październik.

To kolejna akcja MZK z nagrodami. Pod koniec stycznia tego roku miejski przewoźnik ogłosił konkurs "Skasuj bilet na szczęście". Wystarczyło do 18 lutego skasować 5 biletów jednorazowych po 1,90 zł i wraz z hasłem promującym bilety miesięczne wysłać je do toruńskiej agencji reklamowej Gra - współorganizatora konkursu. Na autora najlepszego sloganu czekał komputer multimedialny, a na laureatów drugiego i trzeciego miejsca - kurs językowy.

źródło: Gazeta Wyborcza

brak komentarzy