Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Objazdy w Policach

za ZDiTM,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

W związku z organizacją Dni Województwa Zachodniopomorskiego, od 16 września od godz. 5 do 17 września do godz. 18 nieprzejezdna będzie ulica Siedlecka w Policach na odcinku od ul. Tanowskiej do ul. Wróblewskiego. Autobusy linii 102, 103 i 106 kursować będą na zmienionych trasach.
Autobusy linii 102 od przystanku "Police rynek" kursować będą ulicami: Grunwaldzką, Kołłątaja, Piłsudskiego do ronda i dalej po normalnej trasie. Czasowo nieczynne dla tej linii będą przystanki: "Grunwaldzka", "Police dworzec", "Siedlecka MOK" i "Siedlecka przychodnia".

Autobusy linii 103 od ul. Tanowskiej kursować będą ulicami: Piłsudskiego, Chodkiewicza, Wróblewskiego do ul. Siedleckiej i dalej po normalnej trasie. Czasowo nieczynne dla tej linii będą przystanki: "Tanowska cmentarz", "Police dworzec", "Siedlecka MOK", "Siedlecka przychodnia" w kier. Głębokiego. W zamian zostanie uruchomiony tymczasowy przystanek przy ul. Wróblewskiego przy hotelu Dobosz oraz przystanki przy ul. Chodkewicza przy pawilonach handlowych.

Autobusy linii 106 od ronda kursować będą ulicami: Siedlecką, Wróblewskiego, Chodkiewicza, Piłsudskiego, Tanowską, Grunwaldzką do pętli "Police rynek". Czasowo nieczynne dla tej linii będą przystanki: "Siedlecka przychodnia" w kierunku rynku, "Siedlecka MOK", "Police dworzec". W zamian obowiązywać będą tymczasowe przystanki na ul. ul. Wróblewskiego i Chodkiewicza, jak dla linii 103.

Wszystkie linie kursować będą według normalnych rozkładów jazdy i zatrzymywać się będą na istniejących przystankach na trasach objazdów.

Autobusy linii 524 i 526 kursować będą bez zmiany tras.

brak komentarzy