Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

Potrzebujemy pomocy

Marcin Stefanowicz,

dodane przez Phobos; zmodyfikowane

Serwis KOMIS potrzebuje Waszej pomocy!
217 złotych i 70 groszy. Gdyby chcieć przeliczyć wartość Serwisu KOMIS na walutę, dokładnie tyle byłby on wart. Jest to koszt serwera oraz domeny, pod którą serwer działa. To, czego nie wliczyliśmy, to godziny, całe dni i noce, tygodnie ciężkiej pracy, jaką wykonały osoby z Serwisem współpracujące. Nie liczyliśmy ile godzin spędzono, na czasochłonnym pisaniu skryptów, informacji, haseł w Encyklopedii. Nie liczyliśmy, ile godzin spędzono na robieniu zdjęć i umieszczaniu ich w Serwisie, ile czasu i nerwów kosztowała nas każda usterka, którą poprawialiśmy tak szybko, jak było to możliwe.

Serwis KOMIS w swojej najnowszej formie został zaprezentowany 3 lata po umieszczeniu na bezpłatnym serwerze Republiki WWW pierwszej wersji strony - 11 grudnia ubiegłego roku. Wykupiono wówczas serwer i domenę w jednej z firm hostingowych ze Szczecina na okres jednego roku. Teraz zbliża się czas, w którym dokonać trzeba zapłaty za kolejny rok.

Dlatego też zwracamy się do Was z prośbą o pomoc. Naszym celem jest zebranie właśnie 217 złotych i 70 groszy. Wpłacenie pieniędzy jest wyłącznie Waszą dobrą wolą. Nie zmuszamy do tego nikogo. Tylko od Was zależy, czy będziemy mogli się Wam wszystkim odwdzięczyć robiąc to, co kochamy najbardziej - dalej tworząc i rozwijając Serwis KOMIS.

Nie chcemy, aby ktokolwiek oskarżał nas o jakiekolwiek oszustwo. Dlatego przez cały czas trwania zbiórki pieniędzy, na naszej stronie głównej widoczny będzie licznik, który wskazywać będzie, ile pieniędzy już zebraliśmy. Aktualizowany będzie przez Administratorów mających dostęp do szczegółowych danych nt. przelewów przychodzących na rachunek bankowy. Po zakończeniu akcji przedstawimy szczegółowe rozliczenie wszystkich otrzymanych pieniędzy.

Wpłat prosimy dokonać na numer rachunku Inteligo:

Marcin Stefanowicz
Serwis KOMIS, Szczecin
50 1020 5558 1111 1123 1270 0293

z dopiskiem: "wpłata na serwer"

Wpłat bez prowizji można dokonać w dowolnym oddziale lub ajencji banku PKO BP. W razie problemów z realizacją wpłaty oraz z wszelkimi pytaniami można zwrócić się do Marcina Stefanowicza. Na ten sam adres można pisać również wszelkie listy z prośbą o potwierdzenie wpłaty.

Gdy uzbieramy pieniądze, zostaną one przelane na rachunek firmy hostingowej w celu opłacenia domeny i serwera na kolejny rok. Imiona i nazwiska osób wpłacających, które wyrażą na to zgodę, zostaną opublikowane wraz z wyrazami podziękowania za okazane wsparcie. Serwis KOMIS pozostanie serwisem bezpłatnym i każdy będzie miał do niego dostęp. Dokonanie wpłaty nie jest żadnym obowiązkiem. Nie będziemy różnicować naszych odwiedzających na tych, którzy nas wsparli, oraz na tych, którzy tego nie zrobili.

Jeśli zdarzy się, że zebrana kwota przekroczy potrzebne 217,7 zł, nadwyżka zostanie przekazana Szczecińskiemu Towarzystwu Miłośników Komunikacji Miejskiej na realizację zadań statutowych. Gdyby jednak zdarzyło się, że nie uda się zebrać potrzebnej kwoty, będziemy starać się wykupić serwer o nieco gorszych parametrach - niestety kosztem mniej intensywnie rozwijanej galerii zdjęć.

Zbliża się kolejna rocznica powstania naszego serwisu. Zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy największym serwisem o komunikacji miejskiej w Szczecinie i Policach. Chcielibyśmy dalej nad nim pracować, aby móc jeszcze nie raz zaskoczyć was nowościami i kolejnymi udogodnieniami. Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się tego dokonać.

Od autora

Kiedy prawie 4 lata temu strona powstała, wyglądała, działała i prowadzona była zupełnie inaczej niż dziś. Kiedy rok temu wysłałem do niektórych z Was list z prośbą o pomoc przy tworzeniu strony, wiedziałem, że chcę tworzyć serwis miłośników komunikacji miejskiej, a nie "mój serwis". Powtarzałem - KOMIS jest tworzony, przez wszystkich, którzy chcą. Każdy może coś napisać, zaproponować, pomóc przy opracowaniu kolejnych funkcji. Dziś również każdy może pomóc, aby jutro powiedzieć "ja również tworzę ten serwis".

możliwość komentowania została wyłączona