Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

Zbiórka zakończona!

Marcin Stefanowicz,

dodane przez Phobos; zmodyfikowane

Z wielką przyjemnością możemy potwierdzić to, co widać na naszej stronie głównej - zbiórka pieniędzy na serwer jest zakończona!
Już w tej chwili zebrane pieniądze przekraczają potrzebną kwotę 217,70 zł, choć na razie nieznacznie - o 3,41 zł. Możliwe, że jeszcze dziś lub jutro na konto spłyną pieniądze wysłane kilka dni wcześniej pocztą lub wpłacone w ajencji PKO BP. Wiadomo więc, że pewna suma zostanie przekazana Szczecińskiemu Towarzystwu Miłośników Komunikacji Miejskiej.

Już teraz chcielibyśmy wszystkim bardzo serdecznie podziękować za okazane wsparcie. Dziś skontaktujemy się z każdym z wpłacających i zapytamy o zgodę na opublikowanie imienia i nazwiska na liście wpłacających. Nie opublikujemy niczyjego nazwiska bez wyraźnej zgody.

W ciągu najbliższego tygodnia wejdziemy w kontakt z firmą hostingową, aby jak najszybciej opłacić serwer i domenę na najbliższy rok. Serwer, jakim będziemy dysponować, będzie znacznie pojemniejszy od dotychczasowego, dzięki czemu będziemy mogli pozwolić sobie na jeszcze większy zbiór zdjęć. Ponadto dysponować będziemy większym limitem transferu, co powinno zabezpieczyć Serwis przed stale rosnącą liczbą odwiedzających. Na sam koniec, po dokonaniu przelewów, opublikujemy pełne rozliczenie przekazanych nam pieniędzy.

Co mogę powiedzieć? Prawdę powiedziawszy miałem osobiste wątpliwości przed rozpoczęciem zbiórki. Wątpliwości, czy to się uda, czy ktokolwiek wpłaci. Na naszym Forum pojawił się głos wzmagający moje wątpliwości. Zostałem mile zaskoczony i w imieniu swoim jak i pozostałych Administratorów chciałbym jeszcze raz podziękować i obiecać, że dzięki Waszej pomocy będziemy się starać, aby Serwis KOMIS był jeszcze atrakcyjniejszy.

możliwość komentowania została wyłączona