Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin inne/różne

Pomiary potoków pasażerskich

Koło Naukowe Transportu WZiEU US,

dodane przez Mareczek; zmodyfikowane

Trwają zapisy chętnych do wzięcia udziału w badaniach potoków pasażerskich w środkach komunikacji miejskiej, które zostaną przeprowadzone na zlecenie Zarządu Dróg i Transportu Miejskiego w Szczecinie przez Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji RP oraz Koło Naukowe Transportu WZiEU US.
Zadaniem uczestników będzie policzenie pasażerów korzystających z danego pojazdu. Za pracę przewidziano wynagrodzenie (stawka godzinowa). Możliwe są również zwolnienia z zajęć dydaktycznych, w przypadku kolidowania terminów. Przed rozpoczęciem badań odbędzie się szkolenie uczestników. Oferta jest skierowana do studentów szczecińskich uczelni.

Zapisy trwają do 16 listopada 2005 w budynku Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług US przy ul. Cukrowej 8 (I piętro, sala 114) w godz. 8:30-16:30. W miejscu tym można również uzyskać dodatkowe informacje. Lista osób zakwalifikowanych oraz lista rezerwowa zostaną opublikowane 21 listopada 2005 w sali 114.

Planowany termin przeprowadzenia badań to 26, 27, 29 i 30 listopada 2005.

Formularz zgłoszeniowy można pobrać stąd.

W przypadku pytań związanych z badaniami należy kontaktować się z Kołem Naukowym Transportu WZiEU US - knt@wzieu.pl.

83 komentarze