Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

Barwy KOMISu

Marcin Stefanowicz,

dodane przez Phobos; zmodyfikowane

Dawno temu nasz Serwis był ciemny i w takich barwach wszystko przedstawiał. Później pojawił się niebieski i odcienie granatowego. Od początku tego roku KOMIS mieni się bielą i stonowanymi odcieniami czerwieni, zieleni i niebieskiego. Najbardziej kolorowe zawsze było forum, a i użytkowników mamy zielonych, żółtych, czerwonych i czarnych. Teraz jeszcze bardziej kolorujemy KOMIS, dodając tu i ówdzie czerwony i zielony.
W obliczu zwiększającej się liczby użytkowników, uświadomiliśmy sobie, że nie jesteśmy już w stanie zapamiętać wszystkich, ani tym bardziej zapamiętać, kto i w jaki sposób pomógł nam w tworzeniu KOMISu. Z drugiej strony, nie jesteśmy w stanie zapamiętać, ile razy kogo upominaliśmy na forum za nieprzestrzeganie elementarnych zasad pisania postów.

W ten sposób zrodził się pomysł, aby przyznawać użytkownikom zielone oraz czerwone kartki. Od tej pory każdy wysiłek, każda pomoc nie zostanie przez nas zapomniana. Ale również nie zapomnimy o tym, kto nie zwraca uwagi na prawidłowe cytowanie.

Nowość w Serwisie, jaką prezentujemy, nie ma na celu ani wypominania, ani grożenia. Jest to dla nas, Administratorów, jak również dla innych użytkowników, prosta informacja o tym, kto zaangażował się w aktywne tworzenie KOMISu. Założenie jest takie, że osoby, które będą się wyróżniać swoją aktywnością, otrzymywać będą nowe uprawnienia, a dzięki nim nowe możliwości.

Pierwsze efekty już widać. Niektórzy użytkownicy od kilku dni mają nowe uprawnienia. Niestety inni swoje uprawnienia stracili. Po niemal roku czasu od rozpoczęcia działalności przez nowy KOMIS wyraźnie widać, kto działa aktywnie oraz kto ma uprawnienia, z których nigdy nie korzysta. Dlatego nie traktujemy i nalegamy, aby nie traktować odbierania uprawnień jako kary.

Zdajemy sobie sprawę, że wprowadzone zmiany mogą wywołać kontrowersje. Dlatego tym bardziej zachęcamy do komentowania zmian na naszym forum - w ten sposób może uda się nam udoskonalić nowy system.

brak komentarzy