Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Wydarzenia Grudniowe

za ZDiTM,

dodane przez Phobos; zmodyfikowane

W związku z organizacją koncertu "Requiem Polskie" Krzysztofa Pendereckiego z okazji 35. rocznicy Wydarzeń Grudniowych w Szczecinie, nastąpią zmiany w komunikacji miejskiej.
Dnia 9 grudnia w godz. 19:00-22:00 oraz dnia 10 grudnia w godz. 10:00-13:00 zostanie zamknięta dla ruchu tramwajowego ulica Stalmacha w związku z próbami do koncertu.

W związku z tym linie tramwajowe 6 i 11 będą kursowały tylko do pętli "Stocznia Szczecińska" wg normalnego rozkładu jazdy (na dzień powszedni 9 grudnia oraz na soboty i dni świąteczne 10 grudnia). Na odcinku od Stoczni Szczecińskiej do Gocławia zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa.

W czasie trwania samego koncertu, dnia 10 grudnia od godz. 19:00 do godz. 22:30 ulica Stalmacha zostanie ponownie zamknięta dla ruchu kołowego i tramwajowego. Tramwaje linii 6 i 11 będą kursowały po stałych trasach tylko do Stoczni Szczecińskiej wg świątecznego rozkładu jazdy. Na odcinku od Stoczni Szczecińskiej do Gocławia zostanie uruchomiona zastępcza komunikacja autobusowa. Ulicą Stalmacha poruszać się będą autobusy linii 67 oraz autobusy komunikacji zastępczej.

możliwość komentowania została wyłączona