Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

z kraju artykuł

Lublin: Nietypowa promocja MPK

Paweł Buczkowski, Gazeta Wyborcza,

dodane przez Jacek

Trzeba przejechać całą trasę, zabrać wszystkich pasażerów i jeszcze zmieścić się w rozkładzie - takie zadanie czeka osoby, które zagrają w "Trolejbus 156", grę komputerową przygotowaną przez MPK.
Zanim gra będzie dostępna dla wszystkich, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne przygotowała konkurs, w którym weźmie udział tylko dziesięciu graczy. Zawodnicy, którzy zagrają w najbliższy czwartek w hotelu Europa, zostaną wylosowani spośród wszystkich osób, które zarejestrowały się wczoraj na stronie www.grajzmpk.pl. Warto było spróbować swego szczęścia w konkursie. Nagrody, jakie przygotowało MPK, to talon na sprzęt komputerowy o wartości 2 tys. zł i drobne upominki.

Niestety, rejestracja trwała tylko jeden dzień. - Chcieliśmy mieć czas na wylosowanie osób i przygotowanie inauguracji gry - tłumaczy Stanisław Wojnarowicz, rzecznik MPK.

Podczas rejestracji do konkursu trzeba było wypełnić ankietę dotyczącą korzystania z usług komunikacji miejskiej. Rejestrujący się musieli podać np. linię, z jakiej najczęściej korzystają. Stanisław Wojnarowicz zapewnia jednak, że po 15 grudnia, kiedy gra będzie ogólnodostępna, nie trzeba będzie wypełniać ankiety.

Gra będzie polegała na kierowaniu trolejbusem linii 156. Wirtualny kierowca podjeżdża na kolejne przystanki i zabiera pasażerów. Trasę musi przejechać zgodnie z rozkładem i przepisami ruchu drogowego.

Na razie MPK nie chce zdradzić kosztów tej nietypowej promocji. - Zorganizujemy konferencję, na której poinformujemy o szczegółach - ucina Stanisław Wojnarowicz.

źródło: Gazeta Wyborcza

brak komentarzy