Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

Modernizujemy Serwis KOMIS

Marcin Stefanowicz,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

Po długich bojach mamy przyjemność zaprezentować zmodernizowany dział Sandbox.
Uwzględniając pytania i prośby naszych użytkowników, dodaliśmy do tego działu nowe możliwości, w tym najważniejszą - szczegółowe dane na temat oceny poszczególnych pól oraz bardziej szczegółową statystykę ocenionych zdjęć. Teraz każdy może dowiedzieć się, co jest jego piętą achillesową.

Zmieniliśmy zasady, według których zdjęcia mogą zostać dodane do galerii. Do tej pory w Galerii znaleźć mogły się tylko zdjęcia, których opisy zostały ocenione na co najmniej 80%. Teraz możliwość taka istnieje już od 50%, jednak sam system oceniania został zmieniony. Większą rolę przy ocenianiu odgrywać będą pola automatycznie generowanej stopki. Ponadto, dbając o jakość zamieszczanych zdjęć, zdecydowaliśmy się wprowadzić ocenianie podstawowych aspektów wykonania technicznego zdjęcia - wykadrowania oraz ostrości. Obie te własności muszą zostać uznane za poprawne, aby oceniający mógł dodać zdjęcie do galerii. Wyjątkami od tych zasad pozostaną jak do tej pory zdjęcia "z ostatniej chwili" i inne posiadające szczególną wartość.

Oczywiście wraz ze zmianami technicznymi, cały dział uzyskał nowy, bardziej estetyczny wygląd. Mamy nadzieję, że nowe możliwości działu Sandbox spotkają się z Waszym uznaniem. Jednocześnie przypominamy, że ideą tego działu jest nie tylko możliwość dodania swoich zdjęć do naszej galerii, ale również nauka wypełniania poszczególnych pól, aby z czasem otrzymać uprawnienia do samodzielnego dodawania fotografii.

brak komentarzy