Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

ZDiTM konsultuje rozkład jazdy

Maciej Kubień,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

Rewolucja w podejściu do pasażera - Zarząd Dróg i Transportu Miejskiego prosi o opinię na temat projektu rozkładu jazdy!
Na swojej stronie ZDiTM zamieścił projekt nowego rozkładu jazdy linii 61. Zauważone zmiany w stosunku do obecnie obowiązującego rozkładu to urealnienie czasu przejazdu i zmiana nazwy przystanku "Poznańska" na "Autostrada Poznańska". Jednak najbardziej rzucająca się w oczy zmiana to wprowadzenie w sezonie działkowym (1 kwietnia - 31 października) wybranych kursów z kierunku Podjuch przez ul. Południową (z pominięciem ul. Cukrowej) - 11 kursów w dni powszednie i 9 kursów w dni świąteczne. Ma to być kompromisem pomiędzy koniecznością odpowiedniej obsługi Uniwersytetu Szczecińskiego a wnioskami działkowców z ul. Południowej w sprawie obsługi przystanku "Transocean" w kierunku centrum.

Uwagi do projektu można zgłaszać telefonicznie (tel. 091 4800472) lub pocztą elektroniczną (zditm@zditm.szczecin.pl). Jak zapewnia ZDiTM, "w przyszłości w miarę możliwości ZDiTM będzie umieszczał projekty rozkładów jazdy na [swojej - red.] stronie internetowej, by w jak największym stopniu sprostać oczekiwaniom pasażerów komunikacji miejskiej".

53 komentarze