Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

Milsza część obowiązków administracyjnych

konjo,

dodane przez konjo ; zmodyfikowane

Z okazji zbliżającej się wielkimi krokami premiery szóstej odsłony Serwisu KOMIS, chcieliśmy docenić najbardziej wybijających się użytkowników. Tym razem wyłonienie kandydatów było zadaniem dość trudnym, ponieważ od dłuższego czasu wiele osób działa bardzo aktywnie.
Po podliczeniu wyników z naszych licznych działów przyznaliśmy nagrody w myśl obowiązującej hierarchii. Z przyjemnością możemy ogłosić, że w głosowaniu administracyjnym zdecydowaliśmy o przyznaniu zielonych kartek najskuteczniejszym redaktorom. W ten sposób chcieliśmy wyróżnić osoby o następujących nickach: Bella, HDD, Jacek, Maciek, man751 oraz torwid.

Awansem na stopień współpracownika redakcji chcieliśmy podziękować kolejnym siedmiu użytkownikom. Od dziś drugi poziom dostępu i żółtą ikonę uzyskują: 105ngs, durek1, Kriz8, Luke_Police, Michal105N, Romanas i Titanic1912.

Zmiany nastąpiły też w uprawnieniach - od dziś man751 otrzymuje przywilej bezpośredniego dodawania zdjęć do galerii. Warto wspomnieć, że poza tą sesją nagród, od pewnego czasu LLUZNIAK został w pełni upoważniony do samodzielnego redagowania encyklopedii.

Gratulujemy wszystkim wybranym w kolejnej rundzie głosowań eliminacyjnych i cieszymy się, że możemy się jakoś odwdzięczyć za czas poświęcony na rozwój KOMIS-u. Zapraszamy też pozostałe osoby do korzystania z newsroomu, sandboxa i innych działów, ponieważ czujne oko Administracji widzi kolejnych kandydatów na wyższe stanowiska. Ogłoszone zmiany wchodzą w życie ze skutkiem natychmiastowym.

25 komentarzy