Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Zmiany na Jana z Kolna

za ZDiTM,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

Ze względu na budowę rurociągów na ul. Jana z Kolna, od 10 lipca do odwołania (prawdopodobnie do 31 grudnia) nastąpi zmiana tras linii 70 i 50 (kursującej do końca sierpnia).
W kierunku Urzędu Miejskiego autobusy linii 70 od ul. Nabrzeże Wieleckie będą kursować przez ul. Wyszyńskiego, ul. Sołtysią, ul. Farną, przejazd pod Trasą Zamkową, plac św. Piotra i Pawła, ul. Małopolską i ul. Jarowita do ul. Szczerbcowej i dalej na zwykłej trasie. Przystanek "Wyszyńskiego" będzie wspólny z liniami 61, 75 i 81. Ponadto zostaną uruchomione dodatkowe przystanki: na pl. św. Piotra i Pawła i na ul. Jarowita przed skrzyżowaniem z ul. Szczerbcową. Zawieszone zostaną przystanki "Admiralska" i "Urząd Wojewódzki".

W kierunku Dworca Głównego od ul. Starzyńskiego autobusy będą kursować przez plac Hołdu Pruskiego, ul. Farną, ul. Sołtysią i ul. Wyszyńskiego do ul. Nabrzeże Wieleckie i dalej do Dworca Głównego zwykłą trasą. Obowiązywać będzie normalny rozkład jazdy.

Autobusy linii turystycznej 50 od mostu Długiego pojadą przez ul. Wyszyńskiego, Bramę Portową, al. Niepodległości, plac Żołnierza Polskiego, plac Hołdu Pruskiego, ul. Zygmunta Starego, ul. Starzyńskiego i ul. Wawelską do ul. Wały Chrobrego i dalej, od przystanku "Teatr Współczesny", zwykłą trasą.

7 komentarzy