Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

Kolej na kolej?

Marcin Stefanowicz,

dodane przez Phobos; zmodyfikowane

W ciągu ostatniego roku nasz Serwis dynamicznie się rozwijał. Nie tylko pod względem ilości wypowiedzi na forum, czy zdjęć w galerii, która niedawno przekroczyła 3000. Teraz prosimy Was o pomoc w odpowiedzi na pytanie "co dalej?".
Tematyka kolejowa nie jest obca większości miłośników komunikacji miejskiej. Wręcz przeciwnie - wiele osób jest MK i MKM jednocześnie. Kolej jest naturalnym uzupełnieniem komunikacji miejskiej w każdej aglomeracji. Stąd też pomysł, aby rozszerzyć zakres tematyczny Serwisu właśnie o kolej.

I w tym momencie potrzebujemy Waszej pomocy. Po pierwsze - chcemy poznać Wasze zdanie, zanim przystąpimy do jakichkolwiek działań. Bez waszego poparcia tworzenie subdomeny kolej.mkm.szczecin.pl po prostu nie będzie miało sensu. Po drugie - musimy ustalić, jak głęboko chcemy w tę kolej "wejść". Wyłącznie aglomeracja szczecińska? A może całe województwo zachodniopomorskie? I po trzecie - jeśli mielibyśmy zacząć działać, potrzebujemy pomocy osób, które obeznane są w tym temacie.

Do waszej dyspozycji oddajemy sondę oraz sprawdzoną już platformę dyskusji nad przyszłością Serwisu - nasze forum. Serdecznie zapraszamy do dyskusji.

67 komentarzy