Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

I wszystko jasne

Marcin Stefanowicz,

dodane przez Phobos

Z nieukrywaną przyjemnością, w imieniu swoim oraz pozostałych Administratorów, przedstawiam trzeciego moderatora naszego forum.
Tak naprawdę ilość zgłoszeń, jakie otrzymaliśmy po ogłoszeniu naboru na moderatora, przerosła nasze oczekiwania. Zainteresowanie było na tyle duże, że ostateczny wybór okazał się naprawdę trudny. Tym bardziej, iż praktycznie każdy z chętnych na stanowisko trzeciego moderatora miał predyspozycje do pełnienia tej funkcji.

Ostatecznie udało się Administratorom dojść do porozumienia. Z wielką przyjemnością informujemy, że trzecim moderatorem komisowego forum został Roman Czekalski (Romanas). Tak jak i pozostali, rozpocznie pełnienie swojej funkcji wraz z premierą nowej wersji serwisu - obecna nie przewiduje instytucji moderatora. Do tego czasu (a czas ten nieubłaganie ucieka), wraz z kolegami po fachu pomagać będzie w testowaniu nowych funkcji na forum, jak również przejdzie szkolenie z zakresu obsługi moderacyjnych zabawek.

Romanasowi serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w przyszłej "pracy", a wszystkim, którzy wysłali do nas swoje zgłoszenia dziękujemy za chęć pomocy w tworzeniu Serwisu.

4 komentarze