Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

Zabierz KOMIS ze sobą!

Maciej Kubień,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

Zdarzyło Ci się kiedyś, że byłeś na wycieczce, odcięty od Internetu, i chciałeś się dowiedzieć, co dzieje się w szczecińskiej komunikacji miejskiej? Problem stosunkowo mały, jeśli znajdowałeś się akurat w większej miejscowości, w której można było zajść do kafejki internetowej. A co w sytuacji, gdy biwakowałeś w środku lasu? Jeśli masz telefon komórkowy, który wspiera technologię WAP, problem znika. Prezetujemy Serwis KOMIS w wersji WAP!
Pod adresem wap.mkm.szczecin.pl znajdziesz informacje ze wszystkich trzech działów, czyli informacje szczecińskie, w skrócie i z kraju. Dodatkowo serwis WAP jest wyposażony w Newsroom. Dzięki niemu Serwis KOMIS będzie mógł jeszcze szybciej reagować na to, co dzieje się w świecie szczecińskiej komunikacji. Jeśli dostrzeżesz coś ciekawego, nietypowego, o czym warto szybko napisać w Serwisie KOMIS, zachęcamy do skorzystania z tej formy zgłaszania informacji.

Mamy nadzieję, że Serwis KOMIS w wersji WAP przypadnie Wam do gustu, jednak serdecznie zachęcamy do wyrażania swoich opinii na jego temat.

8 komentarzy