Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin imprezy

Ikarusem do Nowego Warpna

Maciej Kubień,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

W najbliższą niedzielę, 8 października, Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej zaprasza na specjalny przejazd Ikarusem 280 743 z Polic do Nowego Warpna.
Trasa przejazdu będzie przebiegać od pętli "Osiedle Chemik" w Policach (odjazd o godz. 12) przez Tanowo i Dobieszczyn do Nowego Warpna, gdzie odbędzie się grill. Powrót nastąpi przez Trzebież i Jasienicę (planowany przyjazd na Osiedle Chemik ok. godz. 17). W trakcie przejazdu będą miały miejsce fotostopy. Jedzenie i napoje każdy z uczestników przynosi samemu.

Impreza będzie się odbywać na zasadzie imprezy zamkniętej (regulamin imprezy dostępny jest na stronie STMKM). Koszt uczestnictwa dla członków STMKM oraz osób, które wypełniły deklarację członkowską do 30 września 2006, wynosi 10 zł od osoby, dla uczestników spoza Towarzystwa - 15 zł od osoby. Chęć udziału w imprezie należy zgłosić na adres e-mail stmkm@poczta.fm.

Pierwotnie wyjazd do Nowego Warpna zgodnie z tradycją miał się odbyć "ogórkiem", jednak w związku ze zbliżającym się wycofaniem polickich Ikarusów 280 z ruchu podjęto decyzję o skorzystaniu z pojazdu tego typu.

5 komentarzy