Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

7 i 9 objazdem

za ZDiTM,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

Ze względu na prace kanalizacyjne przy placu Kościuszki, 9 i 10 października od godz. 20:00 do końca okresu kursowania wstrzymany zostanie ruch tramwajowy na ul. Krzywoustego i alei Bohaterów Warszawy między przystankami "Plac Kościuszki" i "Bohaterów Warszawy".
W tym okresie tramwaje linii 7 i 9 od alei Bohaterów Warszawy będą kursować przez ul. Jagiellońską, aleję Piastów, plac Sprzymierzonych, plac Rodła i plac Żołnierza Polskiego do Bramy Portowej i dalej na zwykłej trasie do Basenu Górniczego, według normalnego rozkładu jazdy. Tramwaje nie będą skomunikowane na Basenie Górniczym z autobusami linii 55.

Jednocześnie od godz. 20:00 autobusy linii zastępczej 808 będą kursować na wydłużonej trasie Gumieńce - Brama Portowa KFC według specjalnego rozkładu jazdy. W kierunku Bramy Portowej autobusy zatrzymają się dodatkowo na przystankach: "Plac Kościuszki" (wspólny z linią 75) i "Brama Portowa KFC". W kierunku Gumieniec obowiązywać będą dodatkowe przystanki: "Brama Portowa KFC" i "Plac Zwycięstwa".

brak komentarzy