Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

Kolejowy KOMIS

Marcin Stefanowicz,

dodane przez Phobos; zmodyfikowane

Przeszło 2 miesiące temu zapytaliśmy się Was, co sądzicie o rozszerzeniu tematyki poruszanej w Serwisie o kolej. Dziś możemy nareszcie powiedzieć, że coś się w tej materii dzieje i poprzeć to konkretnymi przykładami.
To co najważniejsze - zdecydowaliśmy się uruchomić bliźniaczy serwis zamiast próbować "wkręcać" tematykę kolejową pomiędzy informacje o tramwajowych modernizacjach i używanych autobusach. Docelowo istnieć będzie opcja wyświetlenia nagłówków informacji kolejowych na komunikacyjnym KOMIS-ie, dostępna dla zalogowanych użytkowników. Cały nowy serwis nazwany został "Kolejowy KOMIS" - uznaliśmy bowiem, że jest to nazwa trafna, precyzyjna i krótka zarazem.

Przed nami jeszcze długa droga, ale uruchomiona i udostępniona została już domena kolej.mkm.szczecin.pl. Niewiele jeszcze można pod tym adresem zobaczyć, ale skrypty odpowiadające za generację przyszłego serwisu są już sprawne. Bezpośrednim tego wyrazem jest działające już forum kolejowe. Niestety - jeszcze niedostępne dla wszystkich naszych użytkowników. Równolegle do prac nad skryptami, na nowym forum toczyć się będą dyskusje nad kształtem serwisu kolejowego.

Dysponując odpowiednią platformą do komunikacji (tej interpersonalnej), możemy już oficjalnie ogłosić nabór do zespołu redakcyjnego. Jeśli uważasz, że potrafisz pomóc w redagowaniu serwisu kolejowego, dysponujesz czasem oraz wiedzą, którą chcesz podzielić się z innymi, to jesteś osobą jakiej szukamy. Na Wasze zgłoszenia czekamy pod adresem redakcja@mkm.szczecin.pl.
Przeczytaj również: Kolej na kolej? (1.08.2006)

brak komentarzy