Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

Siódma sesja

konjo,

dodane przez konjo ; zmodyfikowane

Czasami nadchodzi szczególny dzień, jest to ten krótki okres czasu, w którym pozostający w ciągłym pogotowiu Administratorzy wyłączają swoje maszyny i spotykają się w rzeczywistości. Wbrew wszelkim wyobrażeniom jest to wydarzenie dość szczególne i zgodnie z naszą skromną tradycją przypada ono raptem raz na kwartał.
Dzisiejsza sesja po raz kolejny dotyczyła spraw odnoszących się do przyszłości naszego Serwisu. Dyskutowaliśmy o realiach tworzenia KOMIS-u, o naszej wspólnej linii programowej i kolejnych niespodziankach dla Was, naszych użytkowników i współpracowników. Jak łatwo się domyślić, przy ogłoszeniu tak charakterystycznego tekstu, pojawiają się zwykle pewne zmiany na liście redakcyjnej. Nie inaczej będzie tym razem, niemniej jednak nie mamy wiele do zakomunikowania. Ogólnie modyfikacje uprawnień do forum Serwisu KOMIS dotyczą sześciu użytkowników awansowanych i dwóch zdegradowanych. W przypadku trzech, podjęliśmy również decyzję odnośnie uprawnień szczegółowych.

Wśród nowych współpracowników redakcji witamy osoby znane na forum jako: MAN756, RoGaL, techno, Wojciech oraz Wojtek. Redaktorem ponownie mianowaliśmy: MC, zarazem w ramach poszczególnych działów nadając mu pełne uprawnienia do Encyklopedii. Korekta dotknęła również t105n, odtąd ma on wpływ na całość naszych baz danych.

Składamy gratulacje i pokładamy nadzieję, że o ile nasze prywatne zajęcia pozwolą, będziemy mieli możliwość nagrodzenia kolejnych zasłużonych w ramach grudniowej przerwy świątecznej.

10 komentarzy