Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Zamknięty wiadukt

za ZDiTM,

dodane przez jas59; zmodyfikowane

W związku z koniecznością całkowitego zamknięcia dla ruchu remontowanego wiaduktu w ciągu ul. Lubeckiego, od 26 marca do odwołania (przez ok. 4 miesiące) obowiązywać będzie zmieniona organizacja komunikacji miejskiej w tym rejonie.
Na linii 53 kursy wykonywane dotychczas jako wydłużone do Ludowej, będą wykonywane tylko do pętli "Stocznia Szczecińska". Ponadto przesunięte zostaną godziny dwóch kursów w relacji Zawadzkiego kościół - Stocznia Szczecińska w dni powszednie (z godz. 6:05 na godz. 6:39 i z godz. 14:24 na godz. 14:35).

Autobusy linii 67 kursować będą na trasie Karola Miarki - Stocznia Szczecińska według specjalnego rozkładu jazdy z zachowanymi godzinami odjazdów z wyjątkiem kursów porannych i wieczornych w kierunku Stoczni Szczecińskiej. Przystanek końcowy na pętli "Stocznia Szczecińska" zostanie zlokalizowany na peronie linii 58, natomiast przystanek końcowy dla linii 58 zostanie przeniesiony na wysokość posesji Firlika 43.

W rozkładzie linii 69 zachowane zostaną kursy wydłużone, jednak wykonywane będą wyłącznie do przystanku "Dobromiry" (który będzie tymczasowym przystankiem końcowym). Nieczynny będzie przystanek "Rugiańska 71" w kierunku Dobromiry.

Autobusy linii 525 i 526 w kierunku Krzekowa i Dworca Głównego od ul. Dębogórskiej będą kursować objazdem przez ul. Robotniczą, Hożą, Obotrycką, Komuny Paryskiej i Rugiańską do ul. Lubeckiego i dalej dotychczasowymi trasami. Na trasie objazdu autobusy nie będą się zatrzymywać. Nieczynny będzie przystanek "Konarskiego". W przeciwnym kierunku trasa nie zmieni się.

Na linii 525 przyspieszone o 3 minuty zostaną odjazdy z pętli "Wiszesława".

Na linii 526 do nocy z 31 marca na 1 kwietnia obowiązywać będzie normalny rozkład jazdy.

51 komentarzy