Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Otwarcie wiaduktu i inne zmiany

za ZDiTM,

dodane przez torwid; zmodyfikowane

W związku z otwarciem dla ruchu wyremontowanego wiaduktu w ciągu ul. Druckiego-Lubeckiego, 30 lipca nastąpią zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w tamtym rejonie.
Tramwaje linii 11 kursować będą na trasie Pomorzany - Ludowa z dotychczasową częstotliwością. Linia będzie w dni powszednie i świąteczne obsługiwana przez 6 wagonów GT6 z zajezdni Golęcin.

Autobusy linii 67 kursować będą według nowego rozkładu jazdy na trasie Karola Miarki - Stocznia Szczecińska z wydłużonymi kursami do Ludowej w dni powszednie w godzinach szczytu, a w soboty i w dni świąteczne w godzinach porannych.

Autobusy linii 69 powrócą na stałą trasę z wybranymi kursami wydłużonymi do pętli "Ludowa".

Autobusy linii 525 i 526 powrócą na stałą trasę.

1 sierpnia na stałe trasy powrócą autobusy linii 53 i 60. Kursować będą według letniego rozkładu jazdy, który będzie obowiązywać do 30 września. W dni powszednie na linii 53 w godzinach porannych wprowadzone zostaną kursy wydłużone do Ludowej.

Ponadto 1 sierpnia na linii 75 zostanie wprowadzony powszedni rozkład jazdy ze zlikwidowaną brygadą 7 i lekko ograniczoną częstotliwością. Powodem wprowadzenia zmiany jest brak kierowców. Zmieniony rozkład będzie obowiązywać do 30 września.

możliwość komentowania została wyłączona