Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin inne/różne

Nowa strona MZK Szczecin - odpowiedź MZK

Maciej Kubień,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

Otrzymaliśmy dziś od Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego odpowiedź na nasz list dotyczący wykorzystania na nowej stronie internetowej zakładu pochodzących z galerii Serwisu KOMIS fotografii bez podania ich autora i źródła. Przytaczamy ją w całości.
Szanowny Panie,

Miejski Zakład Komunikacyjny w Szczecinie przeprasza wszystkich twórców materiałów zamieszczonych na niniejszej stronie bez ich wiedzy, informujemy jednocześnie, że uczyniono to w sposób niezamierzony korzystając z materiałów otrzymanych od osób "trzecich".

Wszystkie materiały, do których portal www.mkm.szczecin.pl ma zastrzeżenia zostaną usunięte z naszej strony, prosimy jednakże o ich wskazanie. Po usunięciu w/w materiałów prosimy o informację czy takie rozwiązanie sprawy Państwa zadowala ku naszej dalszej dobrej współpracy.

Z poważaniem
Zbigniew Dąbrowski


Ponieważ nie chcemy narzucać użytkownikom naszej woli, proponujemy aby poszkodowane osoby bezpośrednio skontaktowały się z panem Zbigniewem Dąbrowskim w celu zakończenia sprawy. Kontakt możliwy jest poprzez adres e-mail zbidab@mzk.szczecin.pl lub telefonicznie - 091 439 49 74. Jednocześnie osobom, które nie chcą kontaktować się bezpośrednio z MZK oferujemy swoje pośrednictwo. Poszkodowani, którzy chcieliby skorzystać z tej formy kontaktu proszeni są o zgłoszenie się do administratora (użytkownik usunięty) (dane kontaktowe dostępne na stronie profilowej dla osób zalogowanych).
Przeczytaj również: Nowa strona MZK Szczecin... plagiatem! (3.08.2007)

10 komentarzy