Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Zamknięcie Łukasińskiego

za ZDiTM,

dodane przez (użytkownik usunięty); zmodyfikowane

W związku z budową kanalizacji, od 27 sierpnia do 2 października zamknięta dla ruchu będzie ulica Łukasińskiego między ulicą Taczaka a ulicą Bracką. Autobusy linii 74, 80 i 529 kursować będą na zmienionych trasach.
Dla autobusów linii 74 i 80 w obu kierunkach obowiązywać będzie objazd: od przystanku "Łukasińskiego" przez ul. Łukasińskiego, ul. Taczaka, ul. Witkiewicza, ul. Grota-Roweckiego i ul. Łukasińskiego do przystanku "Reduty Ordona". Nie będzie obsługiwany przystanek "Kleeberga". W kierunku Zakładów Piekarniczych zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek "Berlinga" na ul. Grota-Roweckiego, natomiast w kierunku Bezrzecza i Osiedla Arkońskiego zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek "Bracka nż" na ul. Taczaka. Na obu liniach obowiązywać będzie specjalny rozkład jazdy.

Autobusy linii 529 od przystanku "Reduty Ordona" kursować będą objazdem przez ul. Łukasińskiego, ul. Grota-Roweckiego i ul. Witkiewicza do ul. Taczaka. Nieobsługiwane będą przystanki: "Kleeberga" i "Bracka" oraz "Taczaka" w kierunku Krzekowa. W kierunku placu Rodła zostanie uruchomiony dodatkowy przystanek "Berlinga" na ul. Grota-Roweckiego.

możliwość komentowania została wyłączona