Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Znów zamknięcie Jana z Kolna

za ZDiTM,

dodane przez (użytkownik usunięty); zmodyfikowane

W związku z organizacją imprezy "Przystań na Bosmana", od 6 września od godz. 18 do 9 września do godz. 4 zamknięta dla ruchu będzie ulica Jana z Kolna.
Tramwaje linii 6 i 6 Bis kursować będą objazdem przez Bramę Portową, plac Hołdu Pruskiego i ulicę Malczewskiego, według specjalnego rozkładu jazdy.

Autobusy linii 70 w kierunku Urzędu Miejskiego kursować będą od ulicy Nabrzeże Wieleckie przez Trasę Zamkową, ulicę Małopolską i ulicę Jarowita do ulicy Szczerbcowej i dalej zwykłą trasą. Nieczynne będą przystanki "Admiralska" i "Urząd Wojewódzki". Na ulicy Jarowita przed skrzyżowaniem z ulicą Szczerbcową zostanie uruchomiony tymczasowy przystanek.

W kierunku Dworca Głównego od ulicy Starzyńskiego autobusy będą kursować trasą: Szczerbcowa - Henryka Pobożnego - Małopolska - plac Hołdu Pruskiego - Farna - Sołtysia - Wyszyńskiego i dalej bez zmian do Dworca Głównego. Przystanek "Teatr Współczesny" zostanie tymczasowo przeniesiony na ulicę Henryka Pobożnego pomiędzy ulicami Szczerbcową i Zygmunta Starego.

Autobusy linii 526 kursować będą objazdem przez Trasę Zamkową, plac Hołdu Pruskiego i ulicę Malczewskiego, według normalnego rozkładu jazdy.

możliwość komentowania została wyłączona