Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin nasz serwis

Kolejna sesja awansowa za nami!

Administratorzy Serwisu KOMIS,

dodane przez Mareczek; zmodyfikowane

Długi, a nawet bardzo długi czas minął od ostatniej sesji awansowej. Wielu z Was zapewne zastanawiało się dlaczego nasz Serwis pod tym względem stoi w miejscu. Niestety powód okazał się dość prozaiczny: brak czasu na spotkanie we wspólnym administracyjnym gronie. Dla jednych wakacje oznaczały czas wolny, dla innych wręcz przeciwnie - czas wytężonej pracy. Niemniej po wakacjach nadrabiamy zaległości i obiecujemy poprawę. Ale przystąpmy do sedna sprawy.
Z przyjemnością możemy ogłosić, że w głosowaniu administracyjnym zdecydowaliśmy się awansować na stopień członka redakcji osoby o następujących nickach: bniedzwiecki Iwo, mike_1994. Dodatkowo mike_1994 otrzymał możliwość bezpośredniego dodawania swoich haseł do encyklopedii. Nowi redaktorzy posiadają także skrzynki pocztowe na naszym serwerze (informacje na temat ich konfiguracji zostały przesłane na adresy e-mail podane przy rejestracji). Awansem na stopień współpracownika redakcji chcieliśmy podziękować kolejnym użytkownikom. Od dziś drugi poziom dostępu i żółtą ikonę uzyskują: (użytkownik usunięty), DamTram i djdark . Zmiany nastąpiły też w uprawnieniach - od dziś 105ngs otrzymuje przywilej bezpośredniego dodawania zdjęć do galerii, a djdark  po przeprowadzonym przez nas przeszkoleniu będzie miał uprawnienia do bezpośredniego dodawania informacji.

Niestety 5 osób zostało zdegradowanych lub ograniczono im uprawienia w niektórych działach. Mamy nadzieję, że te osoby tylko tymczasowo zmniejszyły swoją aktywność w Serwisie i wkrótce ponownie wrócą do pełnej formy.

Gratulujemy wszystkim awansowiczom w kolejnej rundzie głosowań eliminacyjnych i cieszymy się, że możemy się Wam odwdzięczyć za czas poświęcony na rozwój KOMIS-u. Zapraszamy też pozostałe osoby do korzystania z newsroomu, sandboxa i innych działów, ponieważ czujne oko Administracji widzi kolejnych kandydatów na wyższe stanowiska.

11 komentarzy