Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

w skrócie tramwaj

Bohaterski Star

Mariusz Belko, Iwo,

dodane przez Mario; zmodyfikowane

Ok. godz. 13:40 na ulicy Dworcowej w kierunku Bramy Portowej zdefektował skład 105Na 734+733 kursujący na linii 3. Skład miał zostać zepchnięty przez inny skład z linii 7 Bis. Niestety ze względu na spory spadek akcja nie udała się - popsuł się skład pchający (uszkodzenie drugiego wozu).
Z pomocą przybył dźwig Star, który pociągnął zdefektowany skład na Bramę Portową, skąd pierwszy został zabrany przez wagon techniczny, a drugi zjechał do zajezdni o własnych siłach. Przez ten czas tramwaje linii 3 w stronę Lasu Arkońskiego kierowane były przez ulicę Wyszyńskiego, a linii 7 Bis do Potulickiej. W tym zatrzymaniu utknęło kilka składów z linii 7 Bis, które na Nabrzeżu Wieleckim zablokowały przejazd tramwajom linii 6. Zdecydowano się na wycofanie tych składów z Dworcowej i skierowanie ich do pętli "Pomorzany".

Godzinę później na ulicy Dworcowej zdefektował skład 105N 682+673 (linia 7 Bis). Podjęto próbę zepchnięcia go składem 105N 656+695 (linia 7 Bis), która również zakończyła się niepowodzeniem. Kolejny raz przydał się Star, który wciągnął zawalidrogę na Bramę Portową.

możliwość komentowania została wyłączona