Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Zamknięcie Kościelnej

za ZDiTM,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

16 czerwca nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego ulicy Kościelnej na odcinku od ulicy Dąbrówki do ulicy Nehringa w związku z budową sieci kanalizacyjnej i wodociągowej.
Autobusy linii 58 będą kursować na skróconej trasie Stocznia Szczecińska - Nehringa. Autobusy linii 63 będą kursować na skróconej trasie Kołłątaja - Nehringa.

Uruchomiona zostanie zastępcza linia autobusowa 863, kursująca na trasie Wiszesława - Światowida - Lipowa - Nad Odrą - Dąbrówki - Kościelna - Nad Odrą - Stołczyńska - Orłowska - Artyleryjska - Kamienna - Plażowa - Inwalidzka - Skolwin (obecna pętla linii 63) oraz na skróconej trasie Wiszesława - Gocław. W dni powszednie po godz. 21 oraz w soboty i dni świąteczne do godz. 8:30 i po godz. 18 kursy do Skolwina będą wykonywane według skróconego wariantu trasy: od przystanku "Stołczyńska" przez ulicę Inwalidzką do przystanku "Skolwin". W kierunku Wiszesława obowiązywać będzie normalna trasa.

Jednocześnie zlikwidowana zostanie linia 806.

Orientacyjny termin zakończenia prac na ulicy Kościelnej - 20 października 2008.

Pasażerowie posiadający bilety okresowe liniowe na linię 6 uprawnieni są do przejazdu linią 863 na odcinku Wiszesława - Gocław. Pasażerowie posiadający bilety okresowe liniowe na linię 58 uprawnieni są do przejazdu linią 863 na odcinku Dąbrówki - Gocław. Pasażerowie posiadający bilety okresowe liniowe na linię 63 uprawnieni są do przejazdu linią 863 na odcinku Dąbrówki - Skolwin.

38 komentarzy