Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin artykuł

Zajezdnia Sztuki w czołówce

szymw, 24Kurier,

dodane przez Tatra108; zmodyfikowane

Muzeum Techniki i Komunikacji "Zajezdnia Sztuki" w Szczecinie zajęło czwarte miejsce w ogólnopolskim konkursie na Najlepszy Produkt Turystyczny 2011. Wygrał szlak kajakowy Bug-Krzna.
Do poniedziałku internauci mogli brać udział w głosowaniu na Najlepszy Produkt Turystyczny sygnowanym przez Polską Organizację Turystyczną. We wtorek poznaliśmy najlepszych. Wygrał szlak kajakowy Bug-Krzna, drugie miejsce zajął Zespół Pocysterski w Krzeszowie, a trzecie białostocki szlak kulinarny. Muzeum Techniki i Komunikacji Sztuki było czwarte. W konkursie startowały 44 miejsca z całej Polski. Zwycięzca plebiscytu otrzyma nagrodę w postaci kampanii reklamowej o wartości 50 tys. zł, która przeprowadzona zostanie na stronach najpopularniejszych polskich serwisów internetowych.

Z województwa zachodniopomorskiego do konkursu zakwalifikowała się również przelewicka oranżeria z kolekcją roślin śródziemnomorskich oraz projekt "Kajakiem do morza".

MTiK szykuje się do świętowania swoich pierwszych urodzin, które przypadają na 22 października (sobota). Wówczas muzeum będzie otwarte od godziny 10:00, wstęp przez cały dzień będzie wolny. Od godziny 11:00 do 14:00 będzie kursował urodzinowy tramwaj linii M. W programie także m.in. tort, czekolada wprost z fontanny, koncerty, malowanie samochodów, teatr świetny w ultrafiolecie oraz wernisaż nowej wystawy.

źródło: 24Kurier

brak komentarzy