Szczecin komunikacja miejska

Piknik nad Odrą

za ZDiTM,

dodane przez Jazu1337; zmodyfikowane

W związku z organizacją imprezy "Piknik nad Odrą", w okresie od 10 maja do 13 maja do godz. 4:30 wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 6, 70 i 526.
Linia 6 zostanie zawieszona. W zamian zostanie uruchomiona linia zastępcza 16 kursująca na trasie Pomorzany - Wyszyńskiego - Brama Portowa - plac Hołdu Pruskiego - Matejki - Dubois - Gocław z częstotliwością jak linia 6.

Autobusy linii 526 kursować będą objazdem przez Jana z Kolna - Trasę Zamkową - Matejki - Malczewskiego - Parkową ul. Dubois do przystanku "Dubois" i dalej bez zmian.

Autobusy linii 70 kursować będą objazdem:
  • w kierunku Urzędu Miasta: od przystanku "Wyszyńskiego" przez Jana z Kolna - Trasę Zamkową - Mazowieckiego - Starzyńskiego - Zygmunta Starego - Matejki - plac Rodła i dalej bez zmian, z pominięciem przystanków "Admiralska" i "Urząd Wojewódzki". Przystanek "Starzyńskiego" zostanie przeniesiony na przeciwną stronę ulicy;
  • w kierunku Kamieńca: od placu Rodła przez al. Wyzwolenia - plac Żołnierza Polskiego - Farną - Sołtysią - Wyszyńskiego - Nabrzeże Wieleckie i dalej bez zmian, z pominięciem przystanków "Teatr Współczesny" i "Jarowita". Przystanek "Starzyńskiego" zostanie przeniesiony do zatoki autobusowej na pl. Żołnierza Polskiego przy skrzyżowaniu z ul. Farną.

źródło: ZDiTM

brak komentarzy