Szczecin komunikacja miejska

Utrudnienia w Święto Niepodległości

za ZDiTM Szczecin,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

W związku z organizacją obchodów Święta Niepodległości na placu Szarych Szeregów 11 listopada w godzinach 11:30–14:00 nastąpią zmiany w kursowaniu linii 1, 5, 11, 12 i 87.

Tramwaje linii 1 kursować będą trasą linii 9.

Tramwaje linii 5 kursować będą objazdem – od alei Bohaterów Warszawy przez ulicę Krzywoustego, Bramę Portową do placu Rodła i dalej normalną trasą.

Tramwaje linii 11 i 12 kursować będą objazdem – od placu Kościuszki przez ulicę Krzywoustego, Bramę Portową do placu Rodła i dalej normalnymi trasami.

Autobusy linii 87 kursować będą objazdem:

  • w kierunku pętli „Podbórz”: od alei Wojska Polskiego przez ulicę Jagiellońską, plac Grunwaldzki, aleję Jana Pawła II do ulicy Wielkopolskiej i dalej normalną trasą. Przystanek „Plac Szarych Szeregów” przeniesiony zostanie na ulicę Jagiellońską (za skrzyżowaniem z aleją Wojska Polskiego);
  • w kierunku pętli „Owocowa Dworzec”: od ulicy Wielkopolskiej przez aleję Jana Pawła II, ulicę Niedziałkowskiego, aleję Wojska Polskiego do placu Szarych Szeregów i dalej normalną trasą. Przystanek „Świętego Jana Pawła II” przeniesiony zostanie na ulicę Wielkopolską (przed skrzyżowaniem z aleją Jana Pawła II).

Na trasie Plac Rodła (przystanek linii 70 w kierunku Urzędu Miasta) – Plac Kościuszki (przystanek linii 61 w kierunku Podjuch) w godzinach 11:30–14:00 kursować będzie autobusowa komunikacja zastępcza linii 811. Trasa przebiegać będzie następująco:

  • w kierunku placu Kościuszki: Piłsudskiego – plac Grunwaldzki – aleja Jana Pawła II – Niedziałkowskiego – aleja Wojska Polskiego – plac Szarych Szeregów – aleja Piastów – plac Kościuszki;
  • w kierunku placu Rodła: aleja Piastów – plac Szarych Szeregów – aleja Wojska Polskiego – Jagiellońska – plac Grunwaldzki – plac Rodła.

źródło: ZDiTM Szczecin

brak komentarzy