Szczecin imprezy

Zaproszenie na letni przejazd autobusami Volvo B10MA

Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej,

dodane przez PiotrSzczecin; zmodyfikowane

Szczecińskie Towarzystwo Miłośników Komunikacji Miejskiej oraz Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Transportu Publicznego w Bydgoszczy 18 lipca 2020 roku zapraszają na wspólną przejażdżkę dwoma autobusami Volvo B10MA

Podróżować będziemy szczecińskim Volvo B10MA 2876 oraz z okazji wizyty naszych kolegów ze Stowarzyszenia w Bydgoszczy autobusem Volvo B10MA #2459. Zbiórka chętnych będzie miała miejsce na przystanku autobusowym obok Filharmonii o godzinie 16:45. W trakcie przejazdu planowane są fotostopy. Powrót pod Filharmonię około godziny 20:00. 

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie swojej osoby z podaniem danych osobowych do poniedziałku 13 lipca (opiekun osoby niepełnoletniej także musi dokonać rejestracji).

Szacowany koszt uczestnictwa w imprezie to 20 zł od osoby (dotyczy również opiekunów). Osoby, które nie dokonają rejestracji 30 zł. W trakcie imprezy obowiązuje regulamin imprez zamkniętych STMKM.

Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w przejeździe tylko w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. W przypadku dalszego obowiązywania restrykcji w postaci zakrywania ust i nosa w pojazdach komunikacji mieskiej – także podczas planowanego przejazdu uczestnicy będą mieli taki obowiązek.

13 komentarzy