Szczecin komunikacja miejska

Zamknięcie przejazdu kolejowego w Zdunowie

za ZDiTM Szczecin,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

W związku z zamknięciem przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Bałtyckiej, w okresie od 8 sierpnia od godz. 7:00 do 9 sierpnia do godz. 20:00 wprowadzone zostaną zmiany w kursowaniu linii 73, 93 i 534.

Autobusy linii 73 kursować będą na podzielonej trasie: Basen Górniczy – Zdroje – Zdunowo Szpital oraz Wielgowo – Dąbie – Basen Górniczy. Na drugim odcinku kursy realizowane będą około 15 minut później niż w normalnym rozkładzie jazdy.

Autobusy linii 93 kursować będą na podzielonej trasie: Basen Górniczy – Dąbie – Wielgowo oraz Zdunowo Szpital – Zdroje – Basen Górniczy. Na drugim odcinku kursy realizowane będą około 3 minuty później niż w normalnym rozkładzie jazdy (czas na przejście z przystanku „Wielgowo” do przystanku „Zdunowo Dworzec” będzie wynosił około 5 minut).

9 sierpnia kurs linii 73 w relacji Zdunowo Szpital – Basen Górniczy o godz. 4:52 realizowany będzie od przystanku „Wielgowo” o godz. 4:53.

W nocy z 8 na 9 sierpnia kursy linii 534 w relacji Osiedle Bukowe – Wielgowo Borsucza skrócone zostaną do przystanku „Zdunowo Szpital”. Kursy w relacji Wielgowo Borsucza – Osiedle Bukowe realizowane będą od przystanku „Zdunowo Dworzec” (odjazd o godz. 0:40 i 3:29).

źródło: ZDiTM Szczecin

brak komentarzy