Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Kolejne zmiany w związku z przebudową torowisk

za Wiadomości Szczecin,

dodane przez MQ; zmodyfikowane

23 stycznia wprowadzone zostaną kolejne zmiany w komunikacji miejskiej związane z przebudową torowisk w centrum i na Niebuszewie. Tym razem wyłączony z ruchu zostanie odcinek torów od placu Żołnierza Polskiego przez plac Hołdu Pruskiego i ulicę Matejki do ulicy Piłsudskiego.

Tramwaje linii 1 kursować będą według specjalnego rozkładu jazdy na zmienionej trasie GłębokieStocznia Szczecińska (w dni powszednie w godzinach 5:30–20 oraz wybrane kursy w soboty wydłużone będą do Ludowej).

Autobusy linii 70 w kierunku Dworca Głównego, Elektrowni Pomorzany, Kamieńca i Pargowa od przystanku „Plac Rodła” kursować będą przez aleję Wyzwolenia, plac Żołnierza Polskiego, plac Hołdu Pruskiego do ulicy Małopolskiej i dalej bez zmian.

Autobusy linii C i H w kierunku prawobrzeża kursować będą według specjalnego rozkładu jazdy zmienioną trasą: od przystanku początkowego „Plac Rodła” realizować będą nawrót na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego i ulicy Matejki, następnie pojadą przez plac Rodła i aleję Wyzwolenia do placu Żołnierza Polskiego i dalej bez zmian. Dodatkowo uruchomiony zostanie przystanek „Plac Rodła” wspólny z liniami A i B w kierunku prawobrzeża.

źródło: Wiadomości Szczecin

22 komentarze