Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin imprezy

Autobusem nad Zalew 2021

Retro Bus,

dodane przez Pepe; zmodyfikowane

„Retro Bus” pragnie zaprosić w trzecią sobotę kwietnia na wycieczkę z cyklu „Autobusem nad Zalew”.

Przejazd odbędzie się 17 kwietnia 2021 roku. Zbiórka o godzinie 9:00 na przystanku „Dąbie Dworzec”. Trasa będzie wiodła przez północne dzielnice miasta oraz miejscowości na północ od Szczecina. Na trasie planowanych jest kilkanaście fotostopów oraz dłuższy postój na grilla. Zakładany powrót do Szczecina około godziny 18:00.

Wstępny zarys trasy przedstawia się nastepująco: Dąbie Dworzec PKP (9:00) – Osiedle Słoneczne (9:10) – rondo Ułanów Podolskich (9:15) – Dworzec Główny PKP (9:25) – plac Rodła (peron linii G, 9:35) – LudowaGocławSkolwinPolice Rynek – Trzebież Szczeciński – Nowe Warpno (grill) – Tanowo – Głębokie – aleja Wojska Polskiego – plac RodłaDworzec Główny PKP - Osiedle Słoneczne – Dąbie Dworzec PKP.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie swojej osoby z podaniem danych osobowych do niedzieli 11 kwietnia (włącznie). Zgłoszenia dokonać można w formularzu. Zrzutka na płyny eksploatacyjne do Ikarusa to 40 zł od osoby. W trakcie imprezy obowiązuje regulamin imprez zamkniętych „Retro Bus”. Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w przejeździe tylko w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. W trakcie przejazdu należy stosować się do poleceń osób prowadzących imprezę. Osoby, które swoim zachowaniem naruszą regulamin lub nie będą stosować się do poleceń prowadzących imprezę, zostaną z niej wyproszeni. Przesyłający zgłoszenie wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez „Retro Bus”.

W trakcie przejazdu będzie obowiązywał nakaz zakrywania ust i nosa za pomocą maseczki. W przypadku jakichkolwiek nowych ograniczeń co do ilości osób przewożonych w pojazdach obowiązuje kolejność wpisania na listę. Na dzień dzisiejszy (11.03.2021) w imprezie może wziąć udział 45 osób, przy czym połowa miejsc siedzących powinna być wolna (dostępne miejsca siedzące – 17).

Serdecznie zapraszamy!

brak komentarzy