Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Zmiany na linii 76

za Wiadomości Szczecin,

dodane przez MQ

W związku ze zmianą organizacji ruchu (zamknięcie dla ruchu ulic Bulwar Gdański i Bulwar Śląski, wytyczenie tymczasowego ronda na skrzyżowaniu ulic Energetyków i św. Floriana) od 7 czerwca autobusy linii 76 będą kursować na zmienionej trasie.

Na odcinku między przystankami „Wyszyńskiego” i „Bytomska” autobusy pojadą ulicami Energetyków, św. Floriana, Władysława IV i Bytomską. Uruchomiony zostanie przystanek „Przychodnia Portowa” (na żądanie, nr 62811). Trasa powrotna pozostanie bez zmian.

Kursy wykonywane w relacji Brama Portowa – Nabrzeże Ewa/Logistyczna bez podjazdu do ulicy Heyki, będą wykonywane z pominięciem przystanku „Celna” (nr 60711). Rozkład jazdy nie ulegnie zmianie.

Kursy wykonywane w relacji Brama Portowa – Heyki – Nabrzeże Ewa/Logistyczna będą wykonywane z pominięciem przystanku „Bulwar Gdański” (nr 61011). Na odcinku Brama Portowa – Heyki – Składowa (nr 60812) rozkład jazdy ulegnie przyspieszeniu o 1 minutę w stosunku do normalnie obowiązującego. Na odcinku Bytomska – Nabrzeże Ewa/Logistyczna rozkład jazdy nie ulegnie zmianie.

Kursy wykonywane na trasie Heyki – Brama Portowa będą wykonywane z pominięciem przystanków „Bulwar Gdański” (nr 61011) i „Bytomska” (nr 61121). Dodatkowo zostanie uruchomiony przystanek „Przychodnia Portowa” (na żądanie, nr 62811). Na odcinku Heyki – Składowa (nr 60812) rozkład jazdy ulegnie opóźnieniu o 2 minuty w stosunku do normalnie obowiązującego. Na odcinku Wyszyńskiego – Brama Portowa rozkład jazdy nie ulegnie zmianie.

źródło: Wiadomości Szczecin

brak komentarzy