Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin komunikacja miejska

Dodatki meczowe

za ZDiTM Szczecin,

dodane przez MQ

25 lipca w związku z organizacją meczu Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze uruchomione zostaną kursy dodatkowe.

W godz. 18–20 uruchomione zostaną dodatkowe kursy na linii 86.

Po zakończonym meczu, około godz. 22:00 uruchomione zostaną dodatkowe kursy autobusów i tramwajów.

Dwa autobusy linii 86 pojadą od ulicy Witkiewicza (przystanek „Świętego Jana Bosko”) – Plac Rodła.

Autobus linii 107 wykona kurs na trasie od ulicy Witkiewicza (przystanek „Świętego Jana Bosko” w kierunku Zakładów Piekarniczych) – Witkiewicza – Czorsztyńska – Mickiewicza – Wernyhory – Klonowica – Zawadzkiego – Szafera – Arkońska – Wszystkich Świętych – Przyjaciół Żołnierza – Obotrycka i dalej trasą linii 107 do pętli „Police Wyszyńskiego Polana”. Na trasie obowiązują wszystkie przystanki.

Autobus linii A wykona kurs na trasie od ulicy Witkiewicza (przystanek „Świętego Jana Bosko” w kierunku Zakładów Piekarniczych) – Santocka – 26 Kwietnia – Krzywoustego – Wyszyńskiego i dalej zgodnie z przebiegiem linii A do Osiedla Bukowego. Na trasie obowiązują wszystkie przystanki jak dla linii 75, od ulicy Wyszyńskiego przystanki dla linii A.

Autobus linii B wykona kurs na trasie od ulicy Witkiewicza (przystanek „Świętego Jana Bosko” w kierunku Zakładów Piekarniczych) – Santocka – 26 Kwietnia – Krzywoustego – Wyszyńskiego i dalej zgodnie z przebiegiem linii B do Osiedla Słonecznego. Na trasie obowiązują wszystkie przystanki jak dla linii 75, od ulicy Wyszyńskiego przystanki dla linii B.

Autobus linii C wykona kurs na trasie od ulicy Witkiewicza (przystanek „Świętego Jana Bosko” w kierunku Zakładów Piekarniczych) – Santocka – 26 Kwietnia – Krzywoustego – Wyszyńskiego i dalej zgodnie z przebiegiem linii C do Osiedla Kasztanowego. Na trasie obowiązują wszystkie przystanki dla linii 75, od ulicy Wyszyńskiego przystanki dla linii C.

Dla dodatkowych autobusów linii A, B, C i 107 wszystkie przystanki są przystankami na żądanie.

Przed rozpoczęciem meczu zapewniona zostanie dodatkowa komunikacja tramwajowa.

Po meczu uruchomione zostaną dodatki tramwajowe do Dworcowej, Lasu Arkońskiego i Gocławia.

Odjazd dodatkowych autobusów i tramwajów nastąpi na polecenie służb Nadzoru Ruchu ZDiTM.

źródło: ZDiTM Szczecin

brak komentarzy