Wszystkie Ze Szczecina W skrócie Z kraju Według linii

Szczecin imprezy

Zaproszenie na „Zimowy przejazd Bocianami”

STMKM,

dodane przez PiotrSzczecin

Zapraszamy miłośników transportu publicznego, członków i sympatyków Szczecińskiego Towarzystwa Miłośników Komunikacji Miejskiej na „Zimowy przejazd Bocianami”, który odbędzie się 4 grudnia 2021.

Impreza odbędzie się na dwa wozy. Podróżować będziemy Autosanem H9 220 oraz Autosanem H6 1740.

Zbiórka chętnych będzie miała miejsce na pętli „Głębokie” o godzinie 10:30. W trakcie przejazdu planowane są fotostopy oraz wspólne ognisko (prowiant we własnym zakresie). Zakończenie imprezy około godziny 17:20 na przystanku „Wyszyńskiego”.

Warunkiem uczestnictwa jest zgłoszenie swojej osoby z podaniem danych osobowych do środy 1 grudnia (opiekun osoby niepełnoletniej także musi dokonać rejestracji) – formularz rejestracyjny.

Koszt uczestnictwa w imprezie to 50 zł od osoby (dotyczy również opiekunów). Dla członków STMKM obowiązuje niższa cena (40 zł), ze względu na comiesięczne opłacanie składek. Osoby, które nie dokonają rejestracji w formularzu – 70 zł.

W trakcie imprezy obowiązuje regulamin imprez zamkniętych STMKM.

Osoby niepełnoletnie mogą uczestniczyć w przejeździe, jeżeli będą w towarzystwie pełnoletniego opiekuna. Obowiązkowo wszyscy uczestnicy mają posiadać kamizelki odblaskowe i korzystać z nich na wszystkich fotostopach!

W trakcie przejazdu należy stosować się do poleceń osób prowadzących imprezę. Osoby, które swoim zachowaniem naruszą regulamin lub nie będą stosować się do poleceń prowadzących imprezę, zostaną z niej wyproszone.

1 komentarz